תמונה ראשית אנשים בעבודה

מחפש/ת עבודה?
הרשמ/י כאן

מעסיק/ה?
פרסמו משרה

בעזרת העמותה ניטרלתי את החששות שמנעו ממני להתקדם, מאז אני נחושה בדרכי לעצמאות

ניצה פז, מאזור השרון,  הנדסאית אדריכלות ומנטורית בהשכלתה עסקה שנים רבות בשיווק ומכירת מטבחים וגם בעיסוקים נוספים בסביבה של יזמים, קבלנים, אדריכלים  ונדל”ן בכלל.  היא הרגישה שהיא תקועה במקום ולא יודעת מה לעשות.

מספר רן רפאלי, מנהל שלוחת נתניה, ניצה פנתה אלינו בסוף אפריל 2020, הסבירה את עצמה היטב, מיומנת בחשיבה כלכלית, גישה עניינית, בעלת כושר ביטוי, מוטיבציה גבוהה והופעה מרשימה.

בשלב הראשון טיפלנו בקורות החיים ודייקנו את המידע, הכישורים, היכולות והניסיון המעשי – כך שישרתו את חיפוש המשרה המבוקשת. כולל הכנת תמצית שיווקית לקורות חיים.

ניצה חיפשה תפקיד ניהולי בחברת יזמות ובנייה, שכולל הובלה וניהול צוות של 10-15 איש. המשלב מכירות ושיווק עם שירות. תפקיד מאתגר, שיעניק לה עניין וסיפוק. חשובה לה כפיפות למקבל ההחלטות בחברה (עדיפות למנכ”ל) שותפות בקבלת החלטות ויכולת להשפיע”. ניצה פז

בפגישה הבאה ראינו שהיא לא מתקדמת בכיוון שבחרה. שמעתי בקולה יאוש והעדר ביטחון… תוך כדי בדיקת החסמים, ההסתייגויות והחששות, התגלו פרטים נוספים שלא היו ‘על השולחן’.

התברר שניצה עומדת לסיים קורס הסמכה לסוכני נדל”ן. כמו כן סיפרה שקרוב משפחתה הוא מתווך נדל”ן באזור השרון הציע לה להיכנס לתחום התיווך יחד איתו, שכן לדעתו יש לה כל הנתונים להצליח. בסיום הפגישה סיכמנו שהיא תכין תכנית עסקית לתיווך נדל”ן לפלח מוגדר, לשבועות והחודשים קרובים.

כיום, ניצה פועלת לפי התוכנית, מקיימת פגישות עבודה עם כל הגורמים הרלוונטיים ומייצרת תשתית מוצקה לתפקיד כעצמאית בתחום הנדל”ן.

“אני מודה לך רם, על הליווי והעבודה שאתה עושה איתי והזמן שאתה מקדיש לי. השאלות שלך והתהליך הסדור מעירים בי את הרצון לממש את התוכנית שלי למעבר לעצמאות.. תודה מכל הלב על האכפתיות וה”דחיפה”!  ניצה.